Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazy od bývalých absolventů

25. 4. 2014

 

Pozdrav Vaškovi Menšíkovi

(Jiří Bárta, 5. 4. 2008 18:28)

Milý Vašku, taky Tě moc zdravím a jsem rád, že jsi náhodně zabloudil také na moje vzpomínkové stránky.Některá z Tvých starších či mladších spolužaček před Tebou na ně narazila též a jak jsem si přečetl v Hlučínských novinách, upozornila na ně jejich prostřednictvím i další zájemce - surfaře. Potěšila mě Tvoje zvídavost, co na mém webu najdeš i to, že na svůj (náš) ústav rád vzpomínáš. A myslím, že máš na co ! Vždyť jsi v něm odmaturoval s vyznamenáním a prožil spolu s dalšími spolužáky nezapomenutelné chvíle pod volejbalovou sítí - několikrát ses stal okresním přeborníkem ve SH ve volejbale, vyhrál tradiční Memoriál V.Martínka a jako krajský přeborník jsi okusil euforii celostátního finále SH ve volejbale v Uher.Hradišti. Nezapomenu na tu fantastickou atmosféru, kterou jsem měl možnost tehdy spolu s Vámi zažít osobně. I když jsem ve Vaší třídě neučil, sledoval jsem se zájmem i další její aktivity, spojené zejména se skvělou činností nově založeného rádia Omega. Takže máte opravdu na co vzpomínat - nenudili jste se ! Přeji Ti hodně úspěchů a spokojenosti v osobním životě a těším se na některou z příštích návštěv mých stránek.

dobrý den

(Vašek Menšík, 3. 4. 2008 23:28)

Zdravím Vás, pane řediteli! Náhoda tomu chtěla, že jsem v Hlučínských novinách našel odkaz na Vaši stránku. Nemohl jsem se dočkat, až se dostanu k počítači. A musím říct, že se čekání vyplatilo, moc rád jsem si zavzpomínal nejen na Vás, ale i na celý náš ústav a ono krásné relativně bezstarostné dospívání. (netvrdím, že už jsem dospělý, ale přeci jen je to už pět let, co jsme maturovali..:-))
Přeji Vám hodně zdraví a energie pro Vaše utěšeně se rozrůstající internetové projekty. A nejen pro ně!

Díky

(Jiří Bárta, 6. 2. 2008 12:14)

Milá Kláro i Petro,
moc mě těší, že jste zabloudily také na mé stránky a trošku si u nich zavzpomínaly na naši "Alma mater". Také i já Vás moc zdravím, i když se mi pod Vašimi jmény vybavuje poněkud více Klárek a Petrušek.

jen tak

(Petra, 31. 1. 2008 14:20)

Když tak člověk někdy ztrácí drahocenné minuty času "brouzdáním" na netu, občas objeví i něco zajímavého. Takovým milým zjištěním a objevením jsou pro mne i tyto stránky!Moc vás pane řediteli zdravím, přeji vám hodně zdraví a elánu! Na gymplácké časy, na sbor, i na zmiňované oslavy 75. výročí ráda vzpomínám. Mějte se hezky